СКЛАДИ ЗВУКУВУ МОДЕЛЬ СЛОВА.---------------------------------------------------------------- Скромність прикра

СКЛАДИ ЗВУКУВУ МОДЕЛЬ СЛОВА.---------------------------------------------------------------- Скромність прикрашає людину.
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Скромність [ с к р о м н` і с т` ]   - - - о - = о - =  10 букв, 9 звуків, 2 склади (скром-ність) Прикрашає [ п р и к р а ш а й е]   - - о - - о - о = о  9 букв, 10 звуків, 4 склади (прик-ра-ша-є) Людину [ л` у д и н у]   = о - о - о  6 букв, 6 звуків, 3 склади (лю-ди-ну)