Складіть діалог(не менше 10 реплік) на тему чи завжди потрібно говорити правду) дуж?

Складіть діалог(не менше 10 реплік) на тему чи завжди потрібно говорити правду) дуж?? потрібно
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
-Привіт-Привіт-Як,спави-Гарно, а в тебе-теж все гарно, але мені батьки поставили запитання "чи завжди треба говорити правду?" Я не розумію,що відповісти.-Це ж легко. Скажи, так.-Ні, я не завжди так роблю!-Але ж це невірно, тому що  можуть бути погані наслідки!_Так, я про це не думав! Все я знаю що відповісти! Дякую що допоміг мені переосмислити всі моі вчинки!-Будь-ласка.