Складіть і запишіть невеликий твір опис 5-6 речень на одну з тем: грає листя на веснянім сонці, хай весна приносить щастя в кожну хату , ВИКОРИСТАЙТЕ ЗАЙМЕНННИКИ ВОНА, ВСЕ, ЯКІ, НІХТО

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
У повітрі кружляє лагідний вітерець. Він приніс на своїх крилах чудову, прекрасну весну. Вона одягла дерева у шати оздоблені листочками, які так і грають на веснянім сонці. Ніхто не посміє їх зачепити... І лиш вітер літає між листочків, прокидається все...