Складіть по 2 речення зі словами :дрімати і сміятися щоб вони вживалися в прямому і переносному значенні.

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Пряме значення: 1)Ведмежа дрімав у своєму барлозі. 2)Хлопці сміялися від того що клоун показував смішні пики. Переносне значення: 1)Вранці на луках тихо дрімає очерет. 2)Слова плакали і сміялися коли поет писав вірші.