Скласти 4 речення зі сполученнями слів (до) бігли (до) річки. (при) мостили (при) вікні. (за) шуміли (за) тином

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Василько і Степанко швидко добігли до річки. За тином цвіли мальви, жоржини , айстри.
Гость
ми дивились як ластівкі при мостили при вікні гніздо. за тином зашуміли верби. ми ховались від друзів,і добігли аж до річкі.