Скласти діалог на тему :що таке справжня дружба?12 реплік вимоги: 1)учні вітаються 2)обмірковують,як допоможе дружба ужитті. 3)висловлюють протилежні думки. 4)співрозмовники доходять угоди. 5)учні прощаються обіцяючи обдумати т...

Скласти діалог на тему :що таке справжня дружба?12 реплік вимоги: 1)учні вітаються 2)обмірковують,як допоможе дружба ужитті. 3)висловлюють протилежні думки. 4)співрозмовники доходять угоди. 5)учні прощаються обіцяючи обдумати тему.
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Я часто думаю про те, що в моєму житті значить дружба.  Я не знаю відповіді на це питання , але дуже хочу розібратися. А хто допоможе , якщо не друзі? Так хто ж це друг ? І що значить дружити ?Друг - твоя опора. Дружити – рятуватися від самотності.А дружба?- Дружба це внутрішнє розуміння , вірність , почуття опори , почуття того , що тобі завжди протягнуть руку.- Віка ! А що якщо ти не впевнений у вірності друзів? Не дружити ? - Часом наше серце оманливе , ми помиляємося , і тоді поруч з тобою виявляються тільки найвірніші друзі.Життя саме покаже , хто є хто. І нехай удари долі будуть хворі , але вони принесуть досвід.- Спасибі Віка за розуміння і одкровення !Віка дещо прояснила , але все ж.- Юля , а як дізнатися справжніх друзів ? - Вони схожі внутрішньо і, напевно , навіть зовні . Міцна дружба повинна існувати , без неї дуже складно. Потрібно пройти дуже довгу дорогу , що б знайти таку людину , яка буде завжди поруч з тобою , і при цьому не звернути з вірного шляху. Йти і триматися не тільки за руки , а й серцями , душами. Дружити можна з багатьма , але вірний друг може бути тільки один. Справжній друг це не той , з яким ти можеш випити або покурити , обговорити когось і при цьому вважати себе дорослими і самостійними . Друзі мріють про інше і намагаються разом пізнати новий світ. Ось тоді твій друг це частинка тебе і ваші відносини грунтуються на довірі .Довіра - це дуже важливо. Про довіру поговорю з Юлею Фолежінской .- Таня. Я можу вважати тебе іншому , тому що я відчуваю до тебе довіру , Я можу тобі розповісти все і буду в тобі впевнена . Я можу покластися на тебе. Я знаю , ти допоможеш . Гете говорив : « Лише той відчуває радість , хто може ближньому допомогти».- Ігор , що в твоєму розумінні дружба?- Дружба – це , по-перше , вірність , а ще розуміння .- А як же підтримка і прощення , або загальні інтереси?- Так , друзі повинні все прощати , а інтереси можуть бути і різними.- Андрій , що для тебе означає дружити ?Дружба для мене стоїть дуже багато. Дружба це коли дві людини можуть поділитися найпотаємнішими таємницями. Коли ми можемо довіряти людині , коли допомагаємо один одному. На одного можна покластися , обговорити свої проблеми , він обов’язково підкаже , що робити. А щоб дізнатися хто твій друг потрібно багато часу …- Ти віриш у дружбу між дівчиною і хлопцем ?- Так, я зустрічав таке в житті . Не завжди відносини між хлопцем і дівчиною можна назвати любов’ю.А от Юля не вірить у дружбу між хлопцем і дівчиною.- Дружба як пазл , кожен твій друг – шматочок . Деякі на краю інші ближче до серця. Але кожен залишає в нас шматочок себе . І ось ми такі, які є … Друга ти тримаєш за руку і відчуваєш його серце.Справжньої дружби між хлопцем і дівчиною не може бути , хтось із них буде любити іншого . Коли ти спілкуєшся з хлопцем , і це переходить в дружбу – закохуєшся !Торкнувшись це питання , я говорила про дружбу з багатьма людьми , і спасибі , що я все-таки зрозуміла . Не варто ламати голову над питанням хто тобі друг і що таке дружба. Посміхнися , подивися на одного і все стане на свої місця. І ти зрозумієш , що зірко одне лише серце , найголовнішого очима не побачиш! Ви можете подивитися собі в серце – і ви знайдете там відповідь на все!