Скласти речення в родовому відмінку-малюнок гіпс олівець пензель                скласти лист до перелітних птахів

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Сашко вразив нас красою свого малюнку. Нарешті у суботу я позбудусь гіпсу. На уроці математики я не зміг знайти свого олівця. На малюванні у  мене не було пензля,щоб намалювати малюнок фарбами.