Скласти замітку в газету на тему якою повина бути майбутня школа... поможіть будьласка на завтра треба срочно плис

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
                                                                    Школа майбутнього Школу майбутнього я бачу добре оснащену, в якій буде багато нових технологій. Не буде більше використовуватися папір та ручка. Діти більше не будуть носити до школи книги. Бо в них буде планшет в якому будуть завантажені навчальні книги. В такій школі буде цікаво навчатися бо на кожному уроці учні будуть дізнаватися щось нове, не з уст вчителя, а з єкрану планшета. Також використання планшета зменшить вирубку лісів тобто не будуть більше робити книги та зошити, а тому ліси будуть лишатися цілішими. В школі майбутнього все повинно бути максимально компьюторизоване та оснащене най новітнішими технології для полібщення знань учнів, та збереження нервів вчителів!