Составь предложения из слов 1)play.puzzle.didnt.Becky.yesterday2)my.tomorrow.I.ride.will.bike3)got.grandma My. two.letters.yesterday4)were.the.contry.summer.in.They.last

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
1.Becky didn't play puzzles yesterday 2. I Will ride my bike tomorrow 3.My grandma got two letters yesterday 4. They were in the country last summer