Спасайте пожалуйста) укажіть орган, що може визнати недієздатним громадянина, я?

Спасайте пожалуйста) укажіть орган, що може визнати недієздатним громадянина, я??ий унаслідок душевної хвороби або недоумства не може зрозуміти значення своїх дій або керувати ними. А орган місцнвого самоврядування Б орган опіки та піклування В прокуратура Г суд
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Б) Орган опеки и попечительства. Его взаимоотношение связано с опекой над несовершеннолетними  и недееспособными лицами.