Сұраулық шылауларды тіркеп, сөз тіркестерін жасап жазАуыр...? жеңіл...? ми...? піл...? ұзын...? күн...? ағаш...? тіс...?P.S: переведите пожалуйста задание (выделено) и сделать задание тоже:)

Сұраулық шылауларды тіркеп, сөз тіркестерін жасап жаз Ауыр...? жеңіл...? ми...? піл...? ұзын...? күн...? ағаш...? тіс...? P.S: переведите пожалуйста задание (выделено) и сделать задание тоже:)
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Ауыр ма? Жеңіл ме? ми ма? піл ма? ұзын ба? күн бе? ағаш па? тіс пе?