Твiр lt;Мiй улюбленный лiтературний герой за твором Г.Тютюнника Климкоgt; Помогите
Твiр <Мiй улюбленный лiтературний герой за твором Г.Тютюнника Климко>
Помогитепожалуйста даю 50 балов
Ответ(ы) на вопрос:
Характеристика образу Климка План 1. Климко - головний герой повісті, дитина – сирота. 2. Портрет і зовнішність героя. 3. Риси характеру: а) чуйність і доброта; б) благородство,щирість; в) винахідливість,мудрість, сила волі; г) уважність,працьовитість. 4. Поведінка і прагнення хлопця: а) бажання навчатися; б) турботливий, співчутливий; в) відповідальність за доручену справу; г) шанобливе ставлення до дружби. 5.