Твір мініатюра на тему чому професія еколога є сьогодні актуальною і необхідною

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
У всьому світі йде активна боротьба за охорону навколишнього середовища. ... Екологи - це ті фахівці, які намагаються пояснити, чому висихають річки, риба гине або влітку випадає сніг. Вони вивчають стан води, землі, повітря, вплив промислових відходів на рослини. Зараз ця професія дуже необхідна