Твір-роздум Дискусійного характеру на тему Чи потрібно сучасній людині бути грамотною

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Чи потрібно в добу комп'ютерізації вивчати орфографію? Хтось обов'язково скаже що ні, навіщо забивати собі голову правилами, статті з інтернету написані грамотно, навіщо учням лишній клопіт. Я вважаю інакше. В час науково технічного прогресу треба бути високоосвідченою людиною і йти в ногу з часом. Вміння грамотно висловлювати думки, писати ми отримали завдяки вивченню орфографії. Дуже соромно і неприємно читати тексти з помилками, їх навіть не хочеться розглядати. Навряд ви ще раз купите прессу де були знайдені орфографічні помилки. При прийомі на роботу перевагу віддадуть тим заявам які написані грамотно. Отже треба старанно вивчати орфографію бо це залог успіху.