У СЛОВАХ "заховалися" інші слова. Знайди й наведи їх портрет, голова ,кокос, квасол

У СЛОВАХ "заховалися" інші слова. Знайди й наведи їх портрет, голова ,кокос, квасоля,синиця, поріг, покоси,пароль,колосок,барвінок,Блакитний, газета,грак,поверх,коровай,буква, Сімя, колобок,вікно,шипшина,магнітофон, металевій.
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
1.порт 2.гол,лов 3.око 4.квас 5.син 6.рiг 7.коси 8.пар,роль 9.коло 10.вiнок 11.кит 12.газ 13.рак 14.верх 15.корова 16.бук 17.iм'я 18.кол,лоб,бок 19.вiк 20.шип,шина 21.магнiт,фон 22.мета,лев