У якому рядку між словами слід вживати прийменник в? Був (у, в) архіві, сидів (у, в) барлозі, приїде (у, в) травні, плавати (у, в) океані. Сидіти (у, в) ямі, позичити (у, в) Андрія, потреба (у, в) спілкуванні, приходив (у, в) ч...

У якому рядку між словами слід вживати прийменник в? Був (у, в) архіві, сидів (у, в) барлозі, приїде (у, в) травні, плавати (у, в) океані. Сидіти (у, в) ямі, позичити (у, в) Андрія, потреба (у, в) спілкуванні, приходив (у, в) четвер. Зайди (у, в) інститут, вчитися (у, в) інтернаті, жити (у, в) Ірпені, їздити (у, в) Угорщину. Бігти (у, в) сад, приїзд (у, в) Чернівці, бачив (у, в) журналі, ходив (у, в) музей. Успіх (у, в) навчанні, стань (у, в) куток, візьми (у, в) тумбочці, запитай (у, в) касі.
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
У 3-МУ РЯДКУ Прийменник в вживається: а) між голосними: працювала в офісі; б) на початку речення перед голосним: В Алушті можна добре відпочити.; в) після голосного перед словом, що починається одним приголосним (крім в, ф та буквосполучень, що мають у складі В): пішла в садок; г) після паузи, що на письмі передається комою, тире, крапкою з комою, двокрапкою, трикрапкою, якщо наступне слово починається з голосного: Це було… в Одесі.
Гость
Зайди в інститут, вчитися в інтернаті, жити в Ірпені, їздити в Угорщину.