У засени дрэу паказауся звер.гэта была казуля. я на циха ишла па лесе. ни адна галинка не скрыпнула пад капытками жывелами. вось казуля застыла на месцы, павяла вушами. адгрэбла яна старое лисце и улеглася на голую чорную зямлю...

У засени дрэу паказауся звер.гэта была казуля. я на циха ишла па лесе. ни адна галинка не скрыпнула пад капытками жывелами. вось казуля застыла на месцы, павяла вушами. адгрэбла яна старое лисце и улеглася на голую чорную зямлю. знайдице словы, якия злучаюць сказы у тэксце, и запишыце их.
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
звер.казуля.яна.жывелами.казуля.яна