Утвори від поданиз уменників прикметники, поясни правопис. Проїзд,щастя,турист,честь,невістка,студент,швидкість,область,перехрестя,користь,гігант,кореспондентзахист,захист,Карпати,інтелігент,злість,кількість,заздрість,жалість,к...

Утвори від поданиз уменників прикметники, поясни правопис. Проїзд,щастя,турист,честь,невістка,студент,швидкість,область,перехрестя,користь,гігант,кореспондентзахист,захист,Карпати,інтелігент,злість,кількість,заздрість,жалість,кістка,пестощі,хвалитися.
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Проїзджений Щасливий Туристичний Студентський Швидкий Обласний Перехресний Корисний Гігантський Кореспондентський Захисний Карпатський Інтелігентний Злісний Кількісний Заздрісний Жалісний Кістковий Пестливий