Утворити імена по батькові та пояснити правопис генріх, геннадій,гаврило,герасим,гліб,гнат,гордій,григорій,гурій,густав,демид, дем'ян,денис,дмитро,дорофій

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Генріхович-Генріхівна Геннадійович-Геннадіївна Гаврилович-Гавриліївна Герасимович-Герасіїмна Глібович-Глібівна ГнатівнаГнатович Григорович_Григорівна Гордйіович-Гордіївна Демидович-Демидіївна Дем*янович-Дем*яніївна Денисович=Денісівна Дмитрійович-Дмитріївна Дорофійович-Дорофіївна