В АТЕЛЬЄ ЗАВЕЗЛИ 800 М ШОВКУ. 2\5 ВСЬОГО ШОВКУ ПІШЛО НА ПОШИТТЯ СУКОНЬ,А З РЕШТИ ПОШИЛ?

В АТЕЛЬЄ ЗАВЕЗЛИ 800 М ШОВКУ. 2\5 ВСЬОГО ШОВКУ ПІШЛО НА ПОШИТТЯ СУКОНЬ,А З РЕШТИ ПОШИЛ?? МОДНІ КОСТЮМИ.НА КОЖНИЙ КОСТЮМ ПІШЛО 3 М ШОВКУ.СКІЛЬКИ ПОШИЛИ КОСТЮМІВ?ДОПОМОЖІТЬ БУДЬ ЛАСКА!!!!
Гость
800:5*2=320м    800-320=480м    480:3=160  костюмов