Від поданих слів утворити прикметники:Дорогобич,пісок,вік.залізниця,серце,Абхазія,Одеса,завод,Лейпциг,Мекка.Кременчук,швець,рука,ранок,Волга,товариш,чех,узбек,Прага,Кавказ,околиця,торік,фінансист. Записати слова окремо,разом чи...

Від поданих слів утворити прикметники:Дорогобич,пісок,вік.залізниця,серце,Абхазія,Одеса,завод,Лейпциг,Мекка.Кременчук,швець,рука,ранок,Волга,товариш,чех,узбек,Прага,Кавказ,околиця,торік,фінансист. Записати слова окремо,разом чи через дефіс:деякий,девкому,нідочого,нічим,казнавідкого.ніпередким,ніким,авсежтаки Написати складні слова розкриваючи дужки:Навчально(виховний),західно(європейський),світло(жовтий),каро(окий),пів(неба),полу(кіпок),поет(революціонер),перекоти(поле),Квітка(Основ*яненко)(,високо(чолий),чорно(бровий),лісо(меліоративний),вітро(енергетичний),зерно(тваринницький),біло(сніжний),широко(доступний),агро(грунто)знавство,жень(шень),динамо(метр)
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Дрогобичський,пісчаний,віковий,залізничний,серцевий,Абхазійський,Одеський,заводський,Лейпцизький,Меккський,Кременчузький,швецький,ручний,ранковий,Волзький,товариський,чезький,узбекський,Празький,Кавказький,околицьктй,торішній,фінансистський.