Відреагуйте речення: Зараз без п'ятнадцяти сім. Я встав у сім годин ранку. Він прийшов в половині третього. Старосту класу замінює хтось другий. Батьки пішли, а діти залишилися одні. Три брата зустрілися пісня канікул. Спортсм...

Відреагуйте речення: Зараз без п'ятнадцяти сім. Я встав у сім годин ранку. Він прийшов в половині третього. Старосту класу замінює хтось другий. Батьки пішли, а діти залишилися одні. Три брата зустрілися пісня канікул. Спортсмен пробіг дві десятих кілометра. Апельсини заважили два з половиною кілограмів.
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Зараз за  п'ятнадцять хвилин сьома. Я встав о сьомій годині ранку. Він прийшов о пів на третю. Старосту класу замінює хтось інший. Батьки пішли, а діти залишилися самі. Три брати зустрілися після канікул. Спортсмен пробіг дві десяті кілометра. Апельсини заважили два з половиною кілограми.