Випиши з речень фразеологізми. Письмово розкрий значення кожного з них. Вожді, пророки, славні вояки – їм не судилось канути у Лету, їх імена палають, як зірки. (М.Луків.) Мого народу згублені кровини – неопалима купина калини.

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
КАНУТИ В ЛЕТУ - назавжди зникнути, піти в непам'ять, пропасти безслідно.  Неопалима купина - стійкість, незнищенність. У сучасній мові - символ безсмертя. Також «неопалима купина» кажуть про того, кого не можна знищити, побороти. Цей фразеологізм має Біблійне походження.