Вкажи кількість звуків і букв:плащ,хвиля,ходжу,взуття,зіронька,п'ять,грає.

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
1. плащ - 4 букви, 5 звуків (п,л,а,ш,ч) 2. хвиля - 5 букв, 5 звуків (х,в,и,л',а) 3. ходжу - 5 букв, 4 звука (х,о,ж,у) 4. взуття - 6 букв, 5 звуків (в,с,у,т':,а) 5. зіронька - 8 букв, 7 звуків (з',і,р,о,н',к,а) 6. п'ять - 4 букви, 4 звука (п,й,а,т') 7. грає - 4 букви, 5 звуків (г,р,а,й,е)