Вкажіть, яка з реакцій відбувається в розчині практично до кінця? Доведіть це реакцією йонного обміну. А. Натрій карбонат+Кальцій нітрат. Б. Натрій нітрат+Калій нітрат.

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Na2CO3 + Ca(NO3)2 -> CaCO3 + 2NaNO3 2Na(+) + CO3(-2) + Ca(+2) + 2NO3(-) -> CaCO3 + 2Na(+) + 2NO3(-) Ca(+2) + CO3(-2) -> CaCO3 NaNO3 + KNO3 -> реакция не пойдет