ВСЕ ОЧЕНЬ ПРОСТО... помогите. У яких реченнях є вставні слова(розділові знаки пропущено) (КІЛЬКА ПРАВИЛЬНИХ ВІДПОВІДЕЙ) А. Навіть весна посміхнулася зорям. Б. Отже травень завітав до нас у гості. В. Ми безумно раді зустрічі із ...

ВСЕ ОЧЕНЬ ПРОСТО... помогите. У яких реченнях є вставні слова(розділові знаки пропущено) (КІЛЬКА ПРАВИЛЬНИХ ВІДПОВІДЕЙ) А. Навіть весна посміхнулася зорям. Б. Отже травень завітав до нас у гості. В. Ми безумно раді зустрічі із теплою весною. Г. Будь ласка заспівай нам пісеньку веселу. Д. Майже весь день світило сонечко.
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
В. Ми, БЕЗУМОВНО, радi зустрiчi iз теплою весною. Г. БУДЬ ЛАСКА, заспiвай нам пiсеньку веселу.