Всем привет. Мне нужен текст на казахском языке , на тему "Осень" с переводом на рус?

Всем привет. Мне нужен текст на казахском языке , на тему "Осень" с переводом на рус??кий и не большой. Скажу сразу спасибо.
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Күз.Күз келді.Ауа райы бұзыла бастады.Жаңбыр жиі жауады.Ағаш жапырықтары сарғая бастады.Қырда астық пісіп тұр.Халық бұл мезгілді алтын күз дейді. Егін даласында еңбек қызуда.Колхозшылар астық жинап жатыр.Комбайндар мен тракторлардың гүрілдеген дауысы күні-түні үздіксіз естіледі. Мектептерде оқу басталған.Оқушылар көңілді.Олар сабақтан соң,колхозшыларға көмектеседі,көкөніс жинайды.Біздің жетінші класс оқушылары сегіз тонна картоп,сәбіз жинап,колхоздың жеміс қоймасына өткізді. ( Вот такой текст,может подойдет. Перевода только нет.)