Всем привет "написати твір на тему" Який персонаж тобі найбільше сподобався"" до книги Льюїса Керрола "Аліса в країні див"

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Прочитавши книгу Льюїса Керрола "Аліса в країні див"  я зрозуміла\ів,що в світі є багато чудес.Найбільше мені сподобався Чеширський кіт.Адже де ви побачите кота у якого усмішка у всі 32 зуба?На вигляд він хитрий та не надійний,але у скрутну хвилину він появиться десь у повітрі і допоможе вирішити питання.