З поданими словами складіть і запишіть словосполучення так, щоб вони виступали в прямому і переносному значеннях! Корінь, Срібло, Шлях, Воїн, Зелений, Підняти, Стріляти, Вікно.

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Корінь слова - переносне , Корінь дерева - пряме посуд зі срібла - пряме,  крижини зі стрібла - переносне Шлях до знань - переносне, рівний шлях - пряме  хоробрий воїн - пряме,  незламний воїн - переносне Зелений автомобіль - пряме, зелений юнак - переносне Підняти настрій - переносне, підняти тягар - пряме Стріляти влучно - пряме, сріляти очима - переносне Вікно в майбутнє - переносне, розкрите вікно