З твору рiздвяна пiсня в прозi або рiздвяне оповiдання з привидами питання як змiнився Скрудж пiсля подорожей з духами Якi новi риси зьявилися в його характерi пожалуйста

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Зміни в характері Скруджа луже серйозні. Він зрозумів, що потрібно думати про інших людей, піклуватися про них та не ображати, любити свою родину. Він став ввічливим та співчутливим, допоміг іншим люлям