Задача 1 Вантаж масою 15т4ц підводою перевизли за 25 рейсів.Визначти масу вантажу,я?

Задача 1 Вантаж масою 15т4ц підводою перевизли за 25 рейсів.Визначти масу вантажу,я??ий перевизли за один рейс. Задача 2 На комп"ютері набрали текст протягом 4 тижнів.Першого тижня набрали738сторінок,другого-629,третього-815,четвертого-682.Скільки сторінок в середньому набирали за тиждень?
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
ПО РУСКИ НАПИШИ ПРОСТО ОТВЕТ ЗНАЮ А ТАК СКАЗАТЬ НЕ СМОГУ ТАК КАК НЕ ПОНИМАЮ