Запишіть речення, вживаючи правильні форми чергування у/в Про останні події у (в) світі ми дізнаємося з преси, радіо, телебачення. Він прибув з відпустки у (в) четвер у (в) вечері. Я навчаюся у (в) Військовому інституті. У (в) ...

Запишіть речення, вживаючи правильні форми чергування у/в Про останні події у (в) світі ми дізнаємося з преси, радіо, телебачення. Він прибув з відпустки у (в) четвер у (в) вечері. Я навчаюся у (в) Військовому інституті. У (в) разі Вашої згоди контракт буде продовжено. У (в) атмосфері планети відбулися зміни. Я працював у (в) відділі реклами. У(в) вечері у (в) приміщенні актового залу відбудеться концерт. Виробництво у (в) же існує кілька років. У (в) українській мові слово "біль" належить до чоловічого роду. Проводиться набір у (в) групу аеробіки.
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
1строчка у 2 в у 3 у 4 у 5 в 6 у 7 у в 8 в 9 в 10 у