Запишiть слова у два стовпчики: а) iз подвоэними буквами; б) без подвоэних букв. Одноден..ий, грибн..ий, напружен..iсть, ожин..ик, здушен..ий, без..бройний, пронiс..я, формен..ий, основн..ий, стягнен..ий, без..вучний, лiтн..iй,...

Запишiть слова у два стовпчики: а) iз подвоэними буквами; б) без подвоэних букв. Одноден..ий, грибн..ий, напружен..iсть, ожин..ик, здушен..ий, без..бройний, пронiс..я, формен..ий, основн..ий, стягнен..ий, без..вучний, лiтн..iй, глибин..ий, сон..ий
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
А)Одноденний                                        Б)Грибний Ожинник                                                  Напруженість Беззбройник                                           Задушений Пронісся                                                  Формений Стягненний                                              Основний Беззвучний                                              Літній Глибинний Сонний
Гость
б)Грибний,напруженість,здушений,формений, основний, стягнений,безвучний, літній,глибиний а)Одноденний, ожинник, беззбройний, пронісся, глибинний,сонний