Зарубіжна. Відповіште на питання будьласка.Скоро к р 1.Укажи, кому з персонажів твору «Аліса в Країні Див» належать ці слова: «Чим крук схожий на капшук?» А Алісі; Б Королеві; В Білому Кролику; Г Капелюшнику. 2.Укажи, що відбу...

Зарубіжна. Відповіште на питання будьласка.Скоро к р 1.Укажи, кому з персонажів твору «Аліса в Країні Див» належать ці слова: «Чим крук схожий на капшук?» А Алісі; Б Королеві; В Білому Кролику; Г Капелюшнику. 2.Укажи, що відбувалося у домі Капелюшника, коли туди потрапила Аліса? А бал; Б гра в крокет; В чаювання; Г приготування обіду. 3.Укажи, якими словами зустріли Алісу Шалений Заєць і Капелюшник? А «ласкаво просимо»; Б «немає місця»; В «просимо до столу»; Г «іди геть». 4.Чим Шалений заєць змастив годинник Капелюшника? А олією; Б вершковим маслом; В машинним мастилом; Г салом. 5.Які імена названі у вірші Марини Цвєтаєвої «Книги в червоній палітурці»? Обери відповідний рядок. А Том Сойєр, Гек Фінн, Беккі, Шуман, Гріг, Кюї, індіанець Джо, Принц, Жебрак; Б тітка Поллі; Том Сойєр, Гек Фінн, Беккі, Шуман, індіанець Джо; В Том Сойєр, Джо Гарпер, Беккі, Шуман, Гріг, Кюї, індіанець Джо; Г Том Сойєр, Гек Фінн, Беккі, Аліса, Шалений Заєць, індіанець Джо. 6.У вірші Марини Цвєтаєвої «Книги в червоній палітурці» дитинство порівнюється з… А раєм; Б літом; В ранком; Г піснею. 7.Розташуй події в сюжетній послідовності твору Льюїса Керролла «Аліса в Країні Див». А Аліса розмовляє із Синьою Гусінню; Б Аліса падає в Кролячу нору; В Аліса потрапила на «божевільне чаювання»; Г Аліса плаває в озері сліз; Д Аліса грає в крокет з Королевою 8.Визначте риси фантастики в творі Льюїса Керролла «Аліса в Країні Див». 9.Охарактеризуйте образ Аліси з твору «Аліса в Країні Див». 10.Напишіть невеличкий твір на тему «Чим здивувала мене повість-казка Льюїса Керролла «Аліса в Країні Див»?» або «Чому Марина Цвєтаєва у своєму вірші назвала книжки «одвічними друзями на життя»?» (7-8 речень). Будьласка.Допоможіть.ВІДПОВІШТЕ ХОЧА НА ДЕКІЛЬКА ПИТАНЬ.Буду вдячна.
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
1А.2Б.3Г.4А.5Б.6А.7Б.ДАЛІ ТЯЖКО)
Гость
1)Г 2)В 3)Б 4)Б 5)А 6)А Далі не знаю, вибач:(