Здравствуйте помогите пожалуйста перевести этот текст на казахский язык:На земле

Здравствуйте помогите пожалуйста перевести этот текст на казахский язык:На землеесть замечательный праздник Наурыз .В этот день люди дарят подарки , помогают и делают приятные вещи.На Наурыз мы с семьёй решили прогуляться на свежом воздухе ,дарили друг другу подарки и помогали .Погода была чудесная .И ещё выпал серебристый снег.Мы сходили в парк и покормили голубей.Я поучаствовала в конкурсе танцоров и заняла 1 место.Я сходила позаниматься в школу изобразительного искусства. И нарисовала картину посвящённую празднику Наурыз .Мне очень понравились весенние каникулы, и праздник Наурыз
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Жер бетінде Наурыз деген керемет мереке бар. Бұл күні адамдар бір-біріне сыйлық сыйлайды,көмектеседі және жағымды нәрселер жасайды. Наурызда біз отбасымызбен таза ауада серуендеуді шештік, бір-бірімізге сыйлық сыйлап және көмектестік. Ауа райы керемет болды. Және күмістей аппақ қар түсті. Біз саябақта серуендеп, көгершіндерді тамақтандырдық. Мен бишілер жарысына қатысып 1 орын алдым. Мен бейнелей өнері мектебіне барып қайттым. Және Наурыз мерекесіне арналған сурет салдым. Маған көктемдегі демалыс күндерім және Наурыз мейрамы қатты ұнады.