Знайдіть кути трикутника ABC, якщо AB=BC і зовнішній кут при вершині дорівнює 80°. Срочно!

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Так как АВ=ВС следовательно треугольник АВС равносторонний, значит углы при основании равны. Сумма углов в треугольнике равна 180 градусов. Следовательно угол В, при вершине, равен (180-80)/2=50градусов.(Оскільки АВ=ВС отже рівносторонній трикутник АВС, значить кути при основі рівні. Сума кутів в трикутнику дорівнює 180 градусів. Отже кут при вершині, дорівнює (180-80)/2=50градусов)