ЗВУКОВИЙ АНАЛІЗ СЛІВ (стрибає, дзвін, Поліна, насіння, приладдя, сімління, засяяло, кущик, узлісся, п*ятниця, солов*ї, фея, кам*яна, збагачується, зустрічається, сіє, віє, морозить, веселий, фарбує, малює, включає, дзвенить, чо...

ЗВУКОВИЙ АНАЛІЗ СЛІВ (стрибає, дзвін, Поліна, насіння, приладдя, сімління, засяяло, кущик, узлісся, п*ятниця, солов*ї, фея, кам*яна, збагачується, зустрічається, сіє, віє, морозить, веселий, фарбує, малює, включає, дзвенить, чорний, щебечуть, щабель, чобіток, кращий, червоний, щедрий, Юля, юрта, жовтий, віяло).
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
C Т Р И Б А Є - 3склади., 7букв, 8 звуків ( є - 2 звуки) -  -  -  о  -  о  =о ДЗ В І Н - 1скл., 5б., 4зв (дз - 1 звук) -    = о - Поліна - 3скл., 6б., 6зв. - о = о - о н а  с  і   нн я -3скл., 7б., 6зв.  - о  = о   =: о п р и л а дд я - 3скл., 8б., 7зв. -  - о -  о  =:  о с у м л і нн я - 3скл., 8б., 7зв. - о - =  о =: о з а с  я   я  л о- 4скл., 7б., 8зв -  о = о  =о  - о к у  щ  и  к - 2скл., 5б., 6зв. (щ - 2зв)  - о - -  о -   узлісся - 3скл., 7б., 6зв. о - = о =: о п ` я    т н и ц я - 3cкл., 7б., 8зв. -   = о   - -  о = о с о л о  в*   ї - 3скл., 6б., 7зв -  о  -  о   -   =о  ф е я - 2скл., 3б., 4зв. -  о =о к а м* я  н а - 3скл., 6б., 7зв.  - о -  =о  - о  зб а г а ч у   є   тьс  я - 5скл., 12б., 11зв. (ться - [цця]) - - о - о  - о  =о  =:   о з у с т р і ч а   є    тьс  я - 5cкл., 13б., 12зв -о -   - =о - о   =о   =:    о с і   є - 2скл., 3б., 4зв =о  =о  в і    є - 2скл., 3б., 4зв.  = о =о м о р о з и ть - 3скл., 8б., 7зв.  - о - о  -  о  = в е с е л и й - 3скл., 7б., 7зв  - о - о - о = ф а р б у є - 3скл., 6б.,7зв.  - о  -  - о  =о м а л ю є - 3скл.,5б..6зв. - о  = о = о  в к л ю ч а   є - 3скл., 7б., 8зв.  - - = о    - о =о  дз  в   е н и ть -2скл., 8б., 6зв.  -    -   о - о  = ч о р н и  й - 2скл., 6б.,6зв.  - о -  -  о  = щ   е  б е ч у ть  - 3скл.. 8б., 8зв. - -   о  -  о - о =  щ а б е ль - 2скл., 6б., 6зв. - -  о - о =  ч о б  і  т о к - 3скл., 7б..7зв.  -  о = о  - о - к р а щ и й -2скл.,6б., 7зв.  - - о - - о = ч е р в о н и й - 3скл.. 8б..8зв.  - о - -  о -  о = щ е д р и й - 2скл.,6б..7зв. - - о - -  о = Ю л я - 2скл., 3б..4зв. = о = о ю   р т а - 2скл., 4б.,5зв.  =о - -  о ж о в т и й -  2скл.,6б..6зв. - о  -  -  о =  в і   я  л  о - 3скл., 5б.,6зв. = о =о  -  о