З'ясуйте у якому рядку всі слова є багатозначними а) важкий,гарячий,древній,білий б)береза,ялина,клен,бузок,дуб в)теплий,рідний,земля,дивиться,холодний г)житло,Карпати,рука,чистий,горіти

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
А тому, що: важкий тягар, важкий пакет; гарячий xліб, гаряче серце; древні книги, древні люди, білий сніг, білий світ