1. В якому випадку має місце фізичне явище, а в якому хімічне? Обґрунтуйте відповідь.А) при пропусканні електричного струму через воду виділився кисень,Б) при нагріванні річкової води виділився кисень___________________________...
1. В якому випадку має місце фізичне явище, а в якому хімічне? Обґрунтуйте відповідь.
А) при пропусканні електричного струму через воду виділився кисень,
Б) при нагріванні річкової води виділився кисень
___________________________
В) горіння парафінової свічки,
Г) горіння електричної лампочки. ________________________
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
А-х, тому що вода розклалася на речовини, одна з яких - кисень Б-ф, кисень був розчинений в воді В-х, утворюється СО2 і Н2О, виділяється тепло та світло Г-ф, просто світіння розжареного металу