1.У якому шарі клітин гідри утворюються статеві клітини.2. до якої групи кільчастих червів належить трубочник?.3 представником двостулкових молюсків, який має гайбільші розміри є: а) триданка б) мідія в) скойка г) перлівниця. 5...

1.У якому шарі клітин гідри утворюються статеві клітини.2. до якої групи кільчастих червів належить трубочник?.3 представником двостулкових молюсків, який має гайбільші розміри є: а) триданка б) мідія в) скойка г) перлівниця. 5. яка з тварин є представником двокрилих комах? а) джміль б) сонечко в) москіт г)хатня моль. 6. хто є основни хазяїном бичачого ціп'яка?
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
1) в ектодермі Коли наближаються холоду, гідра переходить на статеве розмноження. Статеві клітини утворюються в ектодермі і ведуть до утворення на тілі гідри горбків, в одних утворюються сперматозоїди, а в інших - яйцеклітини. Гідри, у яких сперматозоїди і яйцеклітини утворюються на різних особинах, називаються раздельнополимі тваринами, а ті, у яких ці клітини утворюються на тілі одного організму, називаються гермафродитами. 2)трубочникЦарство: ТвариниТип: Кільчасті червиКлас: ПоясковиеПідклас: Малощетінковиє червиСімейство: TubificidaeРід: TubifexВид: Трубочник звичайний 3)тридакна  5)москіт 6)людина є основним хазяїном бичачого ціп*яка