Аргентум нітратів кількістю речовини 0,35 моль повністю прореагував з розчином натрій хлориду. Обчисліть масу речовини, що випала в осад.

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
  0,35 моль                                     Х г    AgNO3           +       NaCl     ->    AgCl     +    NaNO3 n=1 моль                                     n=1 моль                                                     М = 143 г/моль                                                     m=143 г 0,35 моль AgNO3     -    Х г AgCl 1 моль AgNO3         -    143 г AgCl m(AgCl) = 0,35 * 143 / 1 = 50 г