Чи є на сітківці місце, яке зовсім позбавлене рецепторів? Як вона називається? Чи чутливе воно до світла?

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Сліпа пляма - нечутлива до світла ділянка на сітківці. Нервові волокна тут проходять зверху сітківки і  збираються в зоровий нерв. А той, у свою чергу, проходить через сітківку на інший бік. Ця область ока позбавлена фоторецепторів і, відповідно, не сприймає зорову інформацію.