Діалог (5-6 реплік) на тему:"Домовляємося піти на виставку квітів"

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
- Привіт, Оленко! Ти сьогодні чим будеш займатися? - Я маю виконати домашні завдання. - А потім підеш зі мною на виставку квітів, яка буде проходити на центральній площі? - Так. Я дуже люблю квіти і не буду проти побувати на виставці. - Добре. Тоді зустрінемось о 15.00 в дворі твого будинку. - Гаразд. До зустрічі.
Гость
-Привіт,Оксанко!-Привіт,Таню!Яка сьогодні гарна погода!-Ага,сонечко світить,пташки співають,на небі жодної хмаринки!-Таню,давай сьогодні підемо на виставку квітів?-Давай!-В третій годині тут зустрінемося.-Добре,я тебе буду чекати!До зустрічі!-До зустрічі!(кожну репліку писати з нового рядка!!!!!!!!!!!!!!)