Hello!My name is May .This is my site.l am eleven and l am a pupil.I am from Spain.I like tennis,ice cream and pets.I have two cats.They like milk and

Hello!My name is May .This is my site.l am eleven and l am a pupil.I am from Spain.I like tennis,ice cream and pets.I have two cats.They like milk andfish.On Sunday l play tennis with my mum and dad.Как читается? Не перевод.А КАК ЧИТАЕТСЯ??
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Хелло! Му нейм из Мэй. Зис из май сити. Ай эм элевен энд Ай эм э пюпл. Ай эм фром спейн. Ай лайк тенисс, айс криам энд петс. Ай хев ту кетс. зей лайк милк энд фиш. Он сандей ай плей теннис виз май мам энд дед.