Микола на два роки старший від Володі, а Оленка молодша від миколи на три роки, Вік Миколи,Володі Оленки разом становить 37 років Скільки років Володі?

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Нехай вік Миколи буде х років, тоді вік Володі - (х-2), а вік Оленки - (х-3) років. Складемо рівняння :  x+(x-2)+(x-3)=37 x+x-2+x-3=37 3x=37+2+3 3х=42 х=14 (років) - вік Миколи 14-2=12 (років) - вік Володі Відповідь : Володі 12 років.