Переведите на казхский. Мавзолей Айша-Биби-один из интереснейших памятников архитектуры 11-12 веков.Народные преданья донесли до нас легенду о любви юной красавицы Айши к отважному воину Карахану.

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Айша-Биби-один кесенесі 11-12 ғасырдың сәулетінің еңқызықты ескерткіштерінен.Халықтың аңыздары аңыздытуралы жас шырайлым Айши көңілінде ер жүрек аламанғаКарахану дейін біздің жеткерді.