Перевидите на каз.Яз. без переводчика!!! 1) У меня много друзей ,но моя лучшая подруга это Сабина.Она очень добрая, у нее карие глаза,темные волосы.Мы иногда xодим к друг другу домой.Мы вместе после школы идем домой.

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Менің өте көп достарым бар, бірақ менің ең жақын құрбым ол Сабина. Ол өте мейірімді, оның көздері қоңыр, шашы қара. Кей кездері біз бір-біріміздің үйімізге барып тұрамыз. Біз екеуміз сабақтан соң үйге қайтамыз. ♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥