Перевидите. Оқыған есімшесін тәуелдеңдер,септеңдер,жіктеңдер

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Оқыған Тəуелдеу жекеше тури: Менін оқығаным Сенін окығанын Сіздін окыганыныз Онын окыганы копше тури: Біздін окыганымыз Сендердін окыгандарын Сіздердін окыгандарыныз Олардын окыгандары Жіктеу жекеше тури: Мен окыганмын Сен окыгансын Сиз окыгансыз Ол окыган копше тури: Біз окыганбыз Сендер окыгансындар Сиздер окыгансыздар Олар окыган Септеу Атау септік-Окыган Ілік септік-Окыганнын Барыс септік-Окыганга Жатыс септік-Окыганда Табыс септік-Окыганды Шыгыс септік-Окыганнан Комектес септік-Окыганмен