Поставить слова по очередности, чтобы получилось предложение: Бір/көмек сұрап /туысына/адам/келеді. Туысына/ештеңе/айтпайды/адам. Маған/ол/берді /кітап. Бірінші /бетін/кітаптың /ашады /ол. Алтын/бір/бетте/бар екен/үшінші. ...

Поставить слова по очередности, чтобы получилось предложение: Бір/көмек сұрап /туысына/адам/келеді. Туысына/ештеңе/айтпайды/адам. Маған/ол/берді /кітап. Бірінші /бетін/кітаптың /ашады /ол. Алтын/бір/бетте/бар екен/үшінші. Келеді /бірнеше/кейін /туысына/күннен.
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Бір адам көмек сұрап туысына келеді. Адам туысына ештеңе айтпайды. Ол маған кітап бірді. Ол кітаптың бірінші бетін ашады. Үшінші бетте бір алтын бар екен. Бірнеше күннен кейін туысына келеді.
Гость
Бір адам туысына көмек сұрап келеді. Адам туысына ештеңе айтпайды. Ол маған кітап берді. Ол кітаптың бірінші бетін ашады. Үшінші бетте бір алтын бар екен. Туысына бірнеше күннен кейін келеді.