Привіт хто знає фізику допоможіть розвязати задачу Трактор за перші 5хв.проїхав 600
Привіт хто знає фізику допоможіть розвязати задачу Трактор за перші 5хв.проїхав 600метрів. Який шлях він проїде за 0,5год, рухаючись з тією ж швидкість
Ответ(ы) на вопрос:
V1=v2=600/300=2 м/с
t2=30 мин= 30*60=1800 с
s2=1800*2=3600 м=3км 600м путь трактора
Не нашли ответ?
Похожие вопросы